שירות לקוחות: 03-510-1128
0 תפריט
יוטיוב
פייסבוק
אינסטגרם
גוגל
נגישות

גיטרות אקוסטיות על פי שמוליק בודגוב

גיטרות אקוסטיות של בודגוב הן תוצאה של נסיון רב שנים באולפני הקלטות והשתתפות באלבומים חוצבי דרך, כמו כן הופעות עם  אמנים מהשורה הראשונה.
אנו יצרני הגיטרות הגדולים בישראל ועובדה זו מאפשרת לנו להציע ללקוחותינו גיטרות אקוסטיות איכותיות והכל ישירות אליכם מהיצרן לצרכן ללא פערי תיווך.

שמוליק מספר: על מנת להפיק את הצליל אותו אני מחפש, בחרתי עבור הגיטרות סוגי עץ שונים וזאת מתוך כוונה ויידע שצברתי במהלך שנותיי כמוזיקאי. העצים שבחרתי הם מהגוני, רוזווד,ספרוס,סידר, מייפל ובובינגה כאשר לכל סוג של עץ יש השפעה שונה על אופי וגוון הצליל של הגיטרה. המפעל שאיתו בחרתי לעבוד הוא מפעל לייצור גיטרות בעבודת יד והוא מומחה לייצור כלי נגינה אקוסטיים.

מרבית הגיטרות  המוגברות שאנו מייצרים כוללות טיונר (מכוון) מובנה, איקיולייזר וקדם מגבר שגודלם הוא קטן ביחס לגיטרות מקבילות. זהו יתרון בעל חשיבות גדולה, כיוון שככל ששטחם של החלקים שאינם עשויים מעץ ומוטמעים בגיטרה קטן יותר, כך הגיטרה מרוויחה יותר שטח עץ שהוא חיוני לצליל.

להגברת הגיטרות האקוסטיות שלי בחרתי במערכות המשובחות והמוכרות של FISHMAN בעלות ארבעה תחומי חיתוך וטיונר מובנים. מערכות ההגברה של FISHMAN מצטיינות ביכולת להגברת הגיטרה בצורה טבעית ונכונה, ניתן לשלוט בכל התדרים מה שמעניק חום ועושר לצליל. 

יתרון חשוב-בעת הפעלת הטיונר - הגיטרה נכנסת להשתקה - Mute .מצב זה מאפשר למוסיקאי לכוון את הגיטרה בחופשיות בעת הופעה מול קהל כשהקהל לא שומע את כיוון הגיטרה, מה שיכול להטריד.

 

ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות
Inline HTML
המוצר נוסף לרשימת המוצרים, האם תרצה לעבור לעגלת הקניות?

שלחו פרטים ואנו נדאג ליצור עמכם קשר בהקדם

קראתי, ואני מקבל/ת ומאשר/ת את תנאי תקנון האתר