שירות לקוחות: 03-510-1128
0 תפריט
יוטיוב
פייסבוק
אינסטגרם
גוגל
נגישות

מצילות SOULTONE

מצילות  Soultone  נוסדו ב-2003 ע"י המתופף, הפרקשניסט והיזם איקי לוי  מלהקת ברוש האגדית.
איקי פעל בהיסטוריה המוסיקלית של ישראל עד לשנות ה-90 עד שעבר לארה"ב להצלחה גדולה בשוק האמריקאי.צבר רקורד של עבודה עם תומס דולבי, ג'ן ארדן , מידג' יורה, פאולה עבדול, טרייסי צ'פמן , דונה סאמר ועכשיו עם הלהיט הגדול של דיסני - "היי סקול מיוסיקל", ועוד הרבה אחרים.לאחר התמודדות רבת תסכול מאיכות המצילות של היצרנים המובילים בתחום. לדברי איקי: "רציתי להשתמש במוצרים הטובים ביותר שניתן וגם היו לי הזדמנויות ויכולות, אך לא הייתי לגמרי מרוצה מכל מה שהשוק המקצועי הציע.". 

ההתקדמות המטאורית של איקי נוגעת בכל סטייל וז'אנר של מוסיקה כאשר זה מגיע לאיכות הסאונד. כבעלים של החנות The Drum Connection בלוס אנג'לס, הוא שם את הדגמים של מצילות Soultone בחדר התצוגה עם מערכות תופים מלאות כך שהלקוחות יוכלו לנסות אותן בצורה אמיתית. "התגובות היו בלתי רגילות", אומר איקי, " לא יכולתי לעמוד בביקוש של החנות שלי, שלא לדבר על חנויות אחרות".

השילוב של המתכות שבהן נעשה שימוש הוא תהליך ייחודי שבו החברה מיישמת את האיזון שבין הכובד ומאפייני הטון. זו התכונה העיקרית המבדילה את מצילות Soultone מכל מצילה אחרת - אם המצילה לא מושלמת היא חוזרת למפעל ולא מוצעת למכירה. ללא ספק סטנדרט חדש וגבוה באיכות המצילות, הצליל, הגימור והביצוע.
המצילות מיוצרות בעבודת יד בידי אומני המצילות ובאמצעות חומרים שפותחו במשך דורות של מסורת טורקית, ומוצעות בכמה סדרות מאופיינות. מאחר שהן נוצקות מתרכובת אגדית של נוסחת ה-B-20, כל מצילה מעניקה קשת רחבה של צבעים המשרתים כל סגנון מוזיקלי, יהיה זה צליל חם, עמוק ועדין של מצילת ג'אז רכה, או כוח ועוצמה של מצילת רוק אגרסיבית.

סדרת ה-Vintage מציגה מצילות קלות וחרוטות לעומק, עם ריקוע יתר וגימור SuperStroke, מה שמעניק צליל מהאסכולה הישנה ,מסורתי משהו ואפל.
סדרת ה-Custom מציגה מצילות יפות וגמישות, רקועות בדייקנות, עם צליל איכותי רב שימושי ועדיין אינדיבידואלי - אידיאלית לביצועי במה ואולפן.
ה-Extreme מציעה מצילות כבדות יותר, עם קצוות גלמיים, חריטה מרכזית וריקוע מדויק מסוג ToneReflex, המפיקות צליל עמוק וחם.
המצילות בסדרת FXO מציגות פתח ממוקם בצורה מיוטבת, ואופציה לג'ינגל וריבט לשם יצירת אפקט מדהים לגימור מבריק. הסדרה מציעה מצילות אפקטים המוסיפות צבע וניחוח לסט אפ מושלם.
סדרת Gospel כוללת מצילות מבריקות בעלות גימור יפה, ופעמון מגודל ורקוע מסוג PowerTone. להבדיל ממצילות נפוצות, כאן מתקבל התקף מהיר יותר, ומשך צליל נקי במלוא הבהירות.
בין האמנים שמנגנים על מצילות Jorel “JFly” Flynn, Eddie Heyward, Jonathan Moffett, "Sugar Foot", Jimmy Ford, Nick Menza, Mark Beckett ועוד.

Steven Adler - Rocket Queen - Guns N' Roses

עידו מיימון ממליץ על מצילות SOULTON

ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות
Inline HTML
המוצר נוסף לרשימת המוצרים, האם תרצה לעבור לעגלת הקניות?

שלחו פרטים ואנו נדאג ליצור עמכם קשר בהקדם

קראתי, ואני מקבל/ת ומאשר/ת את תנאי תקנון האתר