שירות לקוחות: 03-510-1128
0 תפריט
יוטיוב
פייסבוק
אינסטגרם
גוגל
נגישות

עורות לתופים

Aquarian -  עורות מקצועיים תוצרת ארה"ב

    חדש        מחיר        מיין לפי    סינונים ע"פ     

סגור
▼ סינון
עור 8 שקוף תחתון - Aquarian HF8

מחיר באתר 60 ₪
עור שקוף 10 שכבה אחת - Aquarian CC10

מחיר באתר 55 ₪
עור שקוף כפול Aquarian RSP2-10

מחיר באתר 66 ₪
עור שקוף עם טבעת Aquarian SX10

מחיר באתר 66 ₪
עור לבן שכבה אחת - Aquarian TC10

מחיר באתר 65 ₪
עור 10 שקוף כפול ורך - Aquarian S2-10

מחיר באתר 66 ₪
עור 10 ווינטאג מיוחד - Aquarian MOTC-M10

מחיר באתר 69 ₪
עור שחור Aquarian TC10-BK

מחיר באתר 87 ₪

חברת Aquarian נוסדה בידי רוי ברנס- שהינו אחד המתופפים הידועים בעולם. ברנס ניגן עם מספר בלתי מבוטל של מוזיקאים, עסק בנגינת סטודיו מקצועית, ואף כתב ספרים ללימוד תופים, חלקם הפכו לספרי חובה אצל כל מתופף
(Advanced Rock Drumming\ Elementary Drum Methods).
ב-Aquarian נעשה שימוש ברעיונות מהפכניים בתהליך יצור העורות, ואיכות חומרי הגלם היא מהטובות בעולם; העורות של Aquarian מיוצרים בהתחשבות רבה במתופף וצרכיו, הכל כדי שהביצועים שלו יקבלו את הכבוד המגיע להם מבחינת סאונד, נוחות, ואיכות.
Aquarian הביאה לתחום העורות מספר פטנטים שהפכו אותם למובילים וייחודיים מאוד בתחום. חישוק ה-Safe-T-Loc המיוחד שאליו מחוברים כל העורות של החברה, מונע קמטים בעור אפילו בכיוון שהוא רפוי מאוד. החישוק מאפשר כיוון מהיר וקל ומונע את תופעת ה-De-Tuning (ירידה של הצליל אליו כיוונתם את התוף, דבר שנגרם בעורות אחרים כתוצאה מרטט רב לעור במהלך הנגינה).
שיטה ייחודית נוספת היא שיטת ה-Tap Test המאשרת שהמתח של העור שווה בכל קצותיו, ומאפשרת להפיק צליל על ידי נקישה קלה, עוד לפני שהעור בכלל מונח על תוף. בכך כיוון העור הופך לקל ומהיר בהרבה, וגם מאפשר בחירה קלה של העור המתאים לצרכים.
 לרשותכם מספר סדרות:
Texture Coated – עור בעל שכבה יחידה בעובי בינוני ועם ציפוי לבן מחוספס בשיטה המיוחדת של Aquarian, זו ההופכת אותו לציפוי המחוספס הדק והעמיד ביותר שקיים כיום לעורות תופים.
Focus-X – עורות עם חישוק "צף" מתחת לעור, ובכך תורם במניעת אוברטונים בלתי רצויים מהתוף, ועוזר לתוף להפיק צליל גדול וברור.
Performance 2 – עורות דו-שכבתיים המגיעים בגרסא שקופה, מצופה או שקופה עם Power Dot; עורות שנועדו במיוחד למתופפים הרוצים להשיג את הסאונד הגדול, השמן והנמוך מהטמטמים שלהם, כמו בתקליטי הרוק הישנים והטובים.
Super Kick – סדרת עורות לבייס-דראם, המגיעה בגרסאות של שכבה אחת או שכבה כפולה, המכילה את הפטנט הייחודי של Aquarian - חישוק העמעום הצף, העוזר לתוף הבייס-דראם לתת להעניק את צליל הנמוך, העמוק וה"בועט" שכולם מחפשים. כמו כן קיימות עוד סדרות נוספות ומעניינות אחרות

ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות
Inline HTML
המוצר נוסף לרשימת המוצרים, האם תרצה לעבור לעגלת הקניות?

שלחו פרטים ואנו נדאג ליצור עמכם קשר בהקדם

קראתי, ואני מקבל/ת ומאשר/ת את תנאי תקנון האתר