שירות לקוחות: 03-510-1128
0 תפריט
יוטיוב
פייסבוק
אינסטגרם
גוגל
נגישות
פדל אוברדרייב/בוסטר T-REX Moller  מתצוגה !!!
* התמונה להמחשה בלבד
* התמונה להמחשה בלבד

פדל אוברדרייב/בוסטר T-REX Moller מתצוגה !!!

מתצוגה !!! פדאל BOOST אוברדרייב משובח!!!

מחיר מחירון: 1250 ₪
⛟ משלוח חינם ברכישה אונליין ב 300 ₪ ומעלה ⛟
מידע על המוצר

ה-Moller הינו פדל אוברדרייב קלאסי המעניק סאונד אוברדרייב דינמי עשיר עם שליטה מעולה בצבע, ובנוסף מציע boost נקי ושקוף, ניתן לכיוון ועצמאי, וכפתור מיקס בין אוברדרייב לקלין.

כפתור המיקס מאפשר קביעה מושלמת באיזון שבין צליל דיסטורשן ונקי, כאשר במקסימום הדרך הוא נשמע מגבר מנורות העומד על מקסימום ווליום, קצת למטה מזה הצליל הנקי מתחיל להשתלב, כך שאם אתה פורט קלות או מוריד בקצת את הווליום בגיטרה, אתה זוכה לצליל מהמם של קלין ומעט קליפינג, השומר עדיין על התחושה והדינמיקה של הצליל המקורי, רק שהפעם הצליל גדול ועשיר יותר.

פונקצית ה-boost מאפשרת קביעה ספציפית לנגינת סולו, עצמאית להפעלת האוברדרייב, ובין התכונות של הפדל ניתן לציין את השליטה הרבה עם כפתורי טון (הקובע את צבע האוברדרייב), הגבר (כמות האוברדרייב, אך גם במצב מינימום הפדל מעניק נוכחות יפה לגיטרה), מיקס, בוסט (מ-1 עד 20 דיבי) ועוצמת יציאה כללית, כפתור Voice (הפדל מתאים לכל סוגי הפיקאפ, מהאמבקר ועד סינגל. לחץ על כפתור זה ושים לב לשינוי), ושני מפסקים (דלוק/כבוי ובוסט).

ראוי לציין שפדל זה נעשה לפי דרישתו של הגיטריסט Knud Müller אשר ניגן אצל Johnny Madsen ואף הקליט אלבום סולו משלו. Knud היה צריך טיוב סקרימר עם בוס נפרד (מי לא?, ובעקבותיו באה דרישה דומה לדגם הזה מעוד גיטריסטים ומיד הפך הפדל לפופולארי ביותר. עקב הביקוש המלאי די מוגבל.
[תיאור מתוך אקט מוסיקלי]


הדגמות סאונד:
A rock >> Drive clean >> Drive >>  Full G Boost >>  Full Gain >>  G rythm clean >>

תמונות / וידאו

ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות
Inline HTML
המוצר נוסף לרשימת המוצרים, האם תרצה לעבור לעגלת הקניות?

שלחו פרטים ואנו נדאג ליצור עמכם קשר בהקדם

קראתי, ואני מקבל/ת ומאשר/ת את תנאי תקנון האתר