0
* התמונה להמחשה בלבד

מקלדת שליטה Nektar Tech Panorama P4

49 קלידים, 4 אוקטבות

מחיר מחירון: 2200 ₪
⛟משלוח חינם! עם שליח עד הבית - (עד 14 ימי עסקים) ⛟
12 תשלומים ללא ריבית *אחריות: שנה.
מידע על המוצר

מקלדת השליטה האידיאלית למי שמחפש את השליטה האולטימטיבית! הפנורמה של Nektar  מעניקה את הטכנולוגיה החכמה ביותר לשליטה בתוכנות יצירה, כלי נגינה וירטואלים ואפקטים . חמושה במיטב השלטים הקיימים היום, הן באיכות והן בכמות, דבר שלא קיים אפילו בתחנות עבודה מודרניות - הפנורמה מכסה כל היבט אפשרי בשליטה. הדגש הגדול ביותר הוא זרימת עבודה וחוויה מושלמת ביצירה לכל תוכנה. שמות כל הערכים מתוכנת היצירה שלכם וכלים וירטואליים (פלאג-אינים) מופיעים בצורה ברורה דרך מסך TFT 3.5” צבעוני ברור כקריסטל בתאימות שנוצרה ידנית למיטב היכולות והביצועים באולפן ובהופעות. 9 נובים מדויקים בעלי התנגדות נכונה ומדויקת, 12 פדים רגישים בעלי דינאמיקה שאין דומה לה, 9 פיידרים הארוכים והחלקים ביותר שתמצאו על שלט MID, פיידר ממונע 100mm תוצרת Alps, קלידים בעלי תחושה מקצועית ונכונה שיפנקו כל נגן וסה"כ 93 שלטים בהנדסת האנוש וזרימת העבודה הטובה ביותר הקיימת היום. 

* 12 תשלומים ללא ריבית
 
הפנורמה מעניקה אינטגרציה עמוקה ומלאה ל Bitwig Studio, Cubase, Logic Pro, Mainstage, Reaper  ו- Reason ששמה את היצירתיות והביצועים בזמן אמת בידיים שלכם באמת בפעם הראשונה. הקלידים והפדים בעלי דינאמיות רחבה ורגישות גבוהה להבעה מוזיקלית המדויקת ביותר.  לא פחות מ 93 שלטים מעניקים הופכים את הפנורמה למקלדת השליטה האולטימטיבית הקיימת היום.  הדגמות וידאו מפורטות בתחתית הדף

 למה כדי לקנות את הפנורמה של נקטר ומה הופך אותה למקלדת שליטה המתקדמת ביותר בעולם היום
 • המקלדת שליטה האולטימטיבית – זרימת העבודה הקלה והחכמה ביותר בתחום עם כמות שלטים ויכולות שאין דומה לה
 • האינטגרציה החכמה של Nektar יותר מרק מיפוי מובנה, ממש כמו שלט תוכנה ייעודי לכל תוכנה ופלאג-אין בעולם עם אפשרויות מיפוי ייחודי ביד המשתמש בקלות שאין דומה לה.
 • מסוגלת לזהות את שמות הערכים בפלאג-אין ולשלוח אותם אוטומטית למקלדת! שליטה בתוכנה נשלחת למקלדת אוטומטית. הכל מסונכרן תמיד! מעבר בין פריסטים ישירות מהפלאג-אינים
 • "מוח" ה MIDI המתקדם ביותר בעולם, עושה הכל ומכסה כל אפשרות שאי-פעם נתקלתם בה במקלדות שליטה. עדכוני קושחה (Firmware) דחופים מעניקים יכולות חדשות.
 • קלידים בעלי מנגנון משקולת (לא קפיץ) עם תחושה מושלמת שתפנק גם הנגנים המפונקים ביותר. תחום דינאמי עצום הודות לרזולוציה הגבוהה ביותר עד היום, 5 עקומות נגינה, פריסת מקלדת לכמה תפקידים בוא זמנית, שכבות של כמה צלילים בוא זמנית ומעבר בין סולמות בלחיצת כפתו   (מעבר טונים כמו מעבר אוקטבות עם שני כפתורים בצד ימין, ייחודי לנקטר!)
 • מסך גדול 3.5” צבעוני ומדויק (TFT) מראה הכל! שמות הערכים של הנובים\פיידרים, מצב שליטה ואפילו את שמות הכלים אליהם מכוונים הפדים או שמות הקליפים שהפדים מפעילים בצורה צבעונית התואמת לתוכנה
 • 93 שלטים לשליטה על תוכנות ולפלאג-אינים, 9 נובים המדויקים ביותר על כלי נגינה עם אלגוריתם תאוצה , 9 פיידרים ארוכים ורכים למגע, 38 כפתורים ו- 12 פדים גדולים בטכנולוגית Hyper Sensitive
 • הפדים בעלי מצבי נגינה כרומטית עם יותר מ 30 סולמות שונים, ופיצול של אותו הסאונד ל 12 דרגות Velocity
 • מצב "למידה" לפדים, לוחצים על פד ואז על קליד במקלדת ואוטומטית הפד מנגן את הדגימה מהקליד!
 • שליטת קונסולה עם פיידר ממונע 100 מ"מ תוצרת יפנית מ ALPS, זוג כפתורי MUTE/SOLO מוארים וזוג כפתורים למעבר בין ערוצים
 • כל כפתור מסוגל לשלוח כל פקודה, MIDI, תווים, ו QWERTY ו- ASCII (כל פעולה שניתן לעשות בקיצור מקשים במקלדת)
 • גלגלות רחבות ואיכותיות עם תאורת LED אדומה אלגנטית
 • זוג כניסות לפדלים, Sustain/Expression או לכל ערך אחר לבחירת המשתמש (הפעילו הקלטה עם פדל סוסטיין או שלטו על Cutoff עם פדל אקספרשיין )
 • השליטה המתקדמת ביותר ב REWIRE, מעבר בין תוכנות בלחיצת כפתור גם שהתוכנות ממוזערות, צבע ייחודי לכל תוכנה מונע טעויות במעבר בין התוכנות.
 • מגיעה עם תוכנת היצירה Bitwig 8-Track באינטגרציה מושלמת ישר מהקופסא (הנחה בשדרוג לגרסה המלאה)
 • בניה איכותית ומרשימה במיוחד באולפן ועל הבמה בסטנדרט חדש שלא היה קיים קודם לכן במקלדות שליטה
 • תומך בכל מחשב וכל מערכות ההפעלה, כולל iPad (עם ערכת חיבור מצלמה של Apple)
תוכנת היצירה Bitwig 8-track כלולה עם כל מקלדת +Impact LXX קח שאפשר להתחיל להקליט ליצור מהרגע הראשון. ביטוויג 8-Track מעניקה יותר מ 50 כלי נגינה מובנים ואפקטים עם הקלטה של 8 ערוצי אודיו או MIDI. היא מקבלת כל פלאג-אין בפורמט VST. בחבילה כלולה גם Bitwig Essentials Package, חבילה של לופים, קליפים ודגימות שעוזרת לך להתחיל. 
האינטגרציה של Nektar תומכת בצורה מלאה ב Bitwig 8-track בשילוב מושלם! אם אתם רק מתחילים אתם תמצאו דרך קלה ומושלמת לעולם של יצירה על המחשב. אם אתם כבר מנוסים ביצירה על המחשב אתם תהיו מופתעים מהשילוב המנצח הזה ומה שהוא יכול להעניק!
 
כמות שלטים איכותיים ללא תחרות מסודרים בצורה פשוטה וברורה לנוחות המתשמש. אין שום שלט MIDI שמתקרב לכמות הזאת והכל פשוט להפעלה מהמגע הראשון.
 • 16 מקודדים (נובים אינסופיים)
 • 9 פיידרים באורך 45 מ"מ
 • פיידר ממונע 100 מ"מ תוצרת ALPS
 • 10 כפתורי LED
 • 28 כפתורים 
 • 12 פדים עם רגישות גבוהה לתאוצה ולחץ
 • זוג כניסות לפדלים מכל סוג
 • זוג גלגלות  איכותיות עם תאורה אדומה אלגנטית
סה"כ 93 פרמטרים בכל רגע נתון, חוץ מהאינטגרציה לכל תוכנה ניתן לשמור עד 20 תוכניות משתמש השומרות כל פרמטר עד לעקומת הנגינה, הפנורמה מעניקה שליטה ביותר מ 1500 ערכים בזיכרון פנימי. אין שום "מוח MIDI" שמתקרב לזה!
פיידר ממונע 100 מ"מ, מזהה מגע אנושי, תוצרת ALPS יפן. הפיידר נע אוטומטית במעבר בין ערוצים ובנגינה של אוטומציות. זוג כפתורים מוארים SOLO/MONO מעניקים שליטה בהתאם לערוץ הנשלט (בנוסף ל 9 הפיידרים והכפתורים), וזוג נוריות (אדום וירוק) מעידות על מצב כתיבה או קריאה (Read/write)
הפנורמה מכילה 11 כפתורים לשליטה על תוכנת היצירה, כמעט פי שתיים ממה שיש בכל מקלדת אחרת. חוץ מ PLAY/STOP/RECORD/CYCLE/CLICK אנו מקבלים כפתורים נפרדים לניווט קדימה אחורה, ולסוף הקטע ולתחילת הקטע ו- Undo.
הכפתורים מכפילים את עצמם בלחיצת כפתור ומעניקים שליטה של עוד 11 פקודות MIDI ואפילו כל קיצור מקלדת אחר על ידי שימוש בכפתורים ממש ככפתורי מקלדת מחשב (QWERTY). תוכנת ה MACRO EDITOR מעניקה בחירה קלה של אות או שילוב של כפתורים ממקלדת המחשב בלחיצת כפתור אחת כדי להמעיט את הצורך במקלדת המחשב. אפשר למשל לכוון את הכפתורים ל ZOOM או חלון עריכת אודיו בלחיצת כפתור אחת. אפשר גם למשל לפתוח ערוץ כלי נגינה או אפקט ולכוון את הכפתורים לבחירה של סאונד\פריסט מבלי לגעת במחשב. 
נקטר מבוססת על פלטפורמה קנינית עם פרוטוקול תקשורת שנכתב לכל תוכנה בנפרד לחוויית שליטה הנכונה ביותר. לא עוד שלט מבוסס HUI או Mackie Control, הפרוטוקולים של נקטר הולכים הרבה יותר רחוק ממה שאפשרי בפרוטוקולים גלובליים למרות שמבחינת המשתמש הפרוטוקול שקוף לחלוטין ופשוט כל כפתור עושה בדיוק מה שמצופה ממנו ובעצם ניתן לשלוט על כל דבר שתוכלו לחשוב עליו בתוכנת היצירה. הפנורמה עושה הכל. 
שלושה כפתורים מעניקים מעבר מהיר בין מצבי שליטה, כלי נגינה\אפקט, מיקסר או טרנספורט. מצב רביעי הופך את הפנורמה לשלט MIDI סטנדרטי התומך בסקריפטים (כמו בנהוג ב Ableton Live או חומרה חיצונית).
האינטגרציה עם תוכנות כמו Bitwig Studio/Cubase/Nuendo/Logic PRO/Mainstage/Reaper/Reason כל כך עמוקה שאפשר באמת להתרכז במוזיקה במקום לרוץ לעכבר. פנורמה מעניקה את החופש להתרכז באמת במוזיקה.
שליטת הפלאג-אינים היא הטובה ביותר הקיימת עד היום, היא מבוססת על שתי טכניקות. האחת, זיהוי אוטומטי של שמות הערכים בפלאג-אינים ומיפוי אוטומטי נכון לשלטים בתוכנה כך שערכים כמו Resonance/cutoff נמצאים בקרבה אחד לשני. הדרך השנייה היא מיפוי שנוצר על ידי נקטר למגוון עצום של פלאג-אינים, הרשימה המתעדכנת לכלי נגינה ואפקטים מכילה את מירב הפלאג-אינים המפורסמים ביותר. נקטר שמו לעצמם כמטרה למפות כל פלאג-אין בעולם ושתי הטכניקות האלו מבטיחות שליטה פשוטה ונכונה מול כל פלאג-אין בעולם. הגדולה של הטכנולוגיה המתקדמת הזאת מבטלת את כל תופעות הלוואי הקיימות בשיטות מיושנות אחרת. בלי תוכנות נוספות, בלי "מסכות" או הכפלות של הפלאג-אינים (VIP/AutoMap/HyperControl ודומיהן) המיפוי מובנה במקלדת עצמה וזוכר שינויים ברמת הפלאג-אין, אפשר לעבור פרויקטים ואפילו תוכנות DAW ולהנות מאותה השליטה.
לא משנה איזה REWIRE יש לכם (חיווט בזמן אמת בין שתי תוכנות יצירה) הפנורמה יכולה לשלוט במספר תוכנות ובמעבר מהיר בין מצבי שליטה. כל תוכנה בעלת צבע אחר במסך אז אין בלבול בין התוכנות. בלחיצת כפתור אחת הפנורמה עוברת בין התוכנות, זה לא משנה אפילו איזה תוכנה בקדמת המסך. פנורמה מעניקה שליטה של שני שלטים או יותר בדיוק באותה צורה ומבלי לאבד פונקציונליות משליטה על תוכנה אחת.
הפנורמה מעניקה 12 פדים רגישים לתאוצה (Velocity) ורגישים ללחץ (Pressure) עם מגוון אפשרויות שלא קיימות אפילו בשלטים שמכילים רק פדים כמו:
 • פונקציית Learn note, לחצו על פד במצב "למידה", לחצו על הקליד, והפד ממופה אוטומטית לסאונד\דגימה בקליד.
 • לא פחות מ 7 עקומות רגישות לפדים עצמם!
 • מצב ייחודי המפצל סאונד אחד על 12 הפדים כל פד בעל רגישות אחרת, מעולה לתפקידי תופים שדורשים דיוק עקבי של Velocity
 • כפתור Scale מחלק דגימה אחת או סאונד אחד לנגינה עם Pitch שונה עם יותר מ 30 סולמות שונים. ייחודי ויצירתי!!!

 

-חיבור USB למחשב המספק גם חשמל (כבל כלול)
-חיבור USB נוסף לאספקת חשמל ללא מחשב ולהפעלת הפיידר הממונע
-חיבור יציאת MIDI שולח שליטה מהמקלדת או מהמחשב (עובד כממשק MIDI נוסף)
-כניסת Sustain
-כניסת Expression
-הדלקה וכיבוי
 
 
 
 
 

 

 
תמונות / וידאו

ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות
Inline HTML
המוצר נוסף לרשימת המוצרים, האם תרצה לעבור לעגלת הקניות?

שלחו פרטים ואנו נדאג ליצור עמכם קשר בהקדם

קראתי, ואני מקבל/ת ומאשר/ת את תנאי תקנון האתר