0
* התמונה להמחשה בלבד

כרטיס קול מקצועי SPL Creon Black

כרטיס הקול המקצועי החדש מבית SPL Audio

מחיר מחירון: 1799 ₪
⛟משלוח חינם! לנקודת Boxit קרובה אליך (עד 14 ימי עסקים) ⛟
12 תשלומים ללא ריבית / 5% הנחה בתשלום אחד *אחריות: שנה.
מידע על המוצר

SPL שוב מוכיחים שחברת בוטיק מגרמניה המשתמשת בטכנולוגיה חדשה ביצור גרמני קלאסי מסוגלת להנדס כרטיס קול מקצועי בעל יכולות ההקלטה וההשמעה של המכשירים האיכותיים ביותר בעולם וזאת במחיר הגיוני לכל מוזיקאי. בזכות התמקדות במטרה אחת:הקלטה והשמעה באיכות הגבוהה ביותר,ה Creon החדש שם דגש על איכות במה שחשוב ומחסיר את כל מה שבד"כ אינו שמיש. הוא בעל קדם מגברים מהאיכותיים ביותר על כרטיס קול מחלקים נפרדים בעיצוב קניני הפועלים ב 37V Rail-to-Rail, ממירים חדשים של AKM באיכות פרמיום עם תחום דינאמי מדוד של 128dB בכניסה ו- 123dB ביציאה! שלט מוניטורים שקוף הפועל עצמאית בדיוק כמו ב Crimson, מגבר אוזניות איכותי שדוחף כל אוזניה בקלות ותקשורת USB2 יעילה ופשוטה הפועלת בהשהיות הנמוכות ביותר בכל מחשב.באותה המסורת של ה Crimson, ה Creon הגיע עכשיו לפאנקי ולקונים הראשונים בלבד במחיר הנמוך ביותר בעולם. תיהנו!!!

מס' תשלומים ללא ריבית עד 10

ניתן לשלם בקרדיט

 

הפיצ'רים שמבדילים את ה Creon מכל כרטיס מקצועי אחר:

 • זוג כניסות מיקרופון מחלקים נפרדים בלבד בעיצוב קניני של SPL הפועל במתח גבוהה של 37V מעניק Headroom ותחום דינאמי שלא קיים על שום כרטיס קול בכל תקציב!
 • כניסת כלי נגינה בעיצוב קניני, מסוגלת לקבל עוצמות גבוהות עד ל +22.5dBu. בעלת התנגדות של 1.1Mohm. "הדיירטק האקטיבי" האיכותי ביותר שתמצאו על כרטיס קול!ממירי פרימיום חדשים של AKM עם תחום דינאמי מדוד של 128dB בכניסה. נתון הקיימים רק בממירי High-End נפרדים ובד"כ יוקרתיים. 
 • ערכי Jitter אפסיים הודות לשעון פנימי מובנה בממיר בעל Fixed-Master-Clock
 • ללא Sample Rate Conversation או מנגנון Clock Recovery ל True 1:1 audio.
 • חיבור תקשורת USB2.0 מהיר ( 480Mbit/s ) ויעיל מול  כל מחשב windows ( מ XP עד ל 10 ) ול Mac ( מ 10.6 עד ל וכולל El capitan ). 64bit/32bit תומך iPad.
 • מגבר אוזניות חזק ושקט, עובד גם עם אוזניות מקצועיות בהתנגדות של 600Ohm, ניתן לפיצול למספר אוזניות.
 • יציאת מוניטורים בחיבורי XLR מאוזנת אלקטרונית עם ממירי יציאה תוצרת AKM באיכות פרימיום עם תחום דינאמי של 123dB ו- 115dB SNR עד ל 24bit/192kHz
 • שלט אולפן עצמאי, 2 כניסות אנלוגיות סטראופוניות, מאוזנת ולא מאוזנת. הכניסה הלא מאוזנת בעלת הגברה להשוואה בין אות בסטנדרט עוצמה של התחום הביתי ( כמו iPhone ) והמקצועי.
 • ניתן לנגן ולשיר ליציאות המוניטורים או האוזניות ללא מחשב ב Direct-Monitor אנלוגי! ( בזמן אמת ).
 • מתח הפעלה פנימי של 34V מעניק עמידה בלתי רגילה בעוצמות כניסה גבוהות ללא עיוות ועוצמת יציאה חזקה במיוחד בסטנדרטים של אולפנים מסחריים המשתמשים בקונסולות מקצועיות.
 • תוצרת גרמניה, בניה בסטנדרטים גבוהים במיוחד, לא מיוצר בפס ייצור סיני כמו מירב כרטיסי הקול היום. התמורה הגבוהה ביותר לכסף שלכם!
 • הכסף שלנו הולך למה שבאמת חשוב:
   
  אנו מקבלים בדיוק מה שצריך להקלטה בסטנדרט מקצועי גבוה באיכות High-end אמיתית. זוג קדם מגברים מהאיכותיים ביותר שקיימים היום על כרטיס קול עם ממירי פרימיום בדרג הגבוה ביותר, שלט ווליום שקוף לחלוטין ומגבר אוזניות חזק ואיכותי שעובד מול כל אוזניה.
  ה Creon מתמקד בפרטים הקטנים והחשובים במקום רשימת פיצ'רים,בלי ערוצים נוספים שבד"כ אין בהם צורך, בלי חיבוריות דיגיטלית, בלי מחברי MIDI ( תמיד אפשר להוסיף בעלות של פחות מ 200 ₪ ). 
  בגלל ההתמקדות רק במה שחשוב, אנחנו מקבלים את התמורה הכי גבוהה לכסף שאפשרית טכנולוגית היום
  ה Creon תמיד יהיה "החוליה החזקה" בכל שרשרת! 
 • כניסות: 
  קדם מגברים\פריאמפים למיקרופון:
  אנו מקבלים זוג קדם מגברים למיקרופון בחיבורי XLR בעלי הגברה נקיה של +60dB עם תחום תדרים שטוח וענקי של 10Hz-200kHz (על מנת להבטיח תגובת תדרים שטוחה לחלוטין בכל הספקטרום השמיע). רמת הרעש סופר נמוכה ומדודה ב -90dBu בהגברה טיפוסית של מיקרופון קונדנסר ב 30dB Gain. מתח הפאנטום בעל מנגנון Soft-Powering להגנה על המיקרופונים במקרה של תקלה. כפתור חיתוך התדרים הנמוכים מעניק חיתוך ב 80Hz ומטה ( High-Pass ) במדרון עדין של 6dB לאוטקבה. בד"כ חיתוך תדרים נמוכים חסר בכרטיסי קול או מגיע בצורה דיגיטלית לאחר הממיר. בהקלטת שירה או הקלטה קרובה של מגבר גיטרה למשל ה Creon מסוגל לתפוס את הסיגנל בצורה חזקה יותר מכל כרטיס אחר ללא חיתוך מה שפשוט גורם לממירים לעבוד בספקטרום המלא ללא עיוות. 

  כניסת כלי נגינה אקטיבית ( DI/Direct/Hi-Z )
   
  כניסת האינסטרומנט ( דיירקט\DI ) מתאימה לכל כלי נגינה, גיטרה או בס, אקטיבי או פסיבי. חשוב להבין שזאת אינה כניסת מיקרופון משולבת דיירקט, זאת כניסת אינסטרומנט ייעודית בעיצוב קניני של SPL ( כמו ב Gain station ) תואמת לכלי נגינה עם התנגדות שאפשר למצוא רק בד"כ במגברי גיטרות ובס ( 1.1MOhm ) לשמירה על הסאונד האמיתי של כלי הנגינה. תחום נמוכים בריא ומדויק עם כל הפרטים של דיירקט באיכות גבוהה. רצפת הרעש העצמית תמיד תהיה נמוכה יותר מהכלי עצמו.

  ממירים:
   
  הממירים תוצרת AKM מסדרת הפרימיום מבוססי שעון מובנה בעל רמת jitter אפסית לרזולוציות הגבוהות ביותר הקיימות היום בתחום. הנתונים של ה Creon משתווים רק לממירים העצמאיים היוקרתיים ביותר בעולם עם תחום דינאמי של 128dB ורמת רעש של 113dB או 116dBA  לנאמנות הגבוהה ביותר למקור בהקלטה ובהשמעה בסטנדרטים מקצועיים הגבוהים ביותר. תדרי הדגימה בהקלטה ובהשמעה אפשריים עד ל 192kHz ב 24bit עם מיקרו-קונטרולר הפועל ב 32bit. הממירים פועלים ב True 1:1. ללא המרה של תדרי דגימה או מנגנון Clock Recovery. האיכות הזאת היא תוצאה ישירה של ההתקדמות הטכנלוגית של חברת AKM בעיצוב ממירים והמעגלים האנלוגים המדויקים של SPL.
  בקיצור, כל חלק ב Creon מהונדס בצורה האידיאלית ביותר להקלטה והשמעה הנאמנה ביותר למקור.
  • ניתן לעקוף את הקדם מגברים ישירות לממירים בכניסות ה Line הנפרדות בחיבורי TRS מאוזנים לחיבור קדם מגברים אחרים או סינטיסייזר למשל במסלול האות הקצר ביותר  לממירים.
  שלט מוניטורים אנלוגי
   
  כמו הCrimsonגם ה Creon בעל שלט מוניטור הפועל עצמאית ללא חיבור למחשב. אנו מקבלים שתי כניסות סטראופוניות נפרדות עם בחירה מהירה מהחלק העליון של הכרטיס לחיבור של מחשב נוסף, CD לרפרנס, iPhone או לשימוש כשלט ווליום עצמאי עם כרטיס אחר. שליטת הווליום מתבצעת אנלוגית באותה הטכנולוגיה השקופה משלטי הווליום של SPL  כמו ה 2Control. למרות המידות הקטנות SPL לא התפשרו והעניקו שתי יציאות XLR מאוזנות אלקטרונית בהתנגדות של 1500Ohm לחיבור למוניטורים אקטיבים באיכות הגבוהה ביותר באפשרית. היציאות פועלות בסטנדרטים של קונסולות אולפניות בריטיות עם עוצמת יציאה של +22.5dBu. זהו ה Headroom הגבוה ביותר הקיים על כרטיס קול מקצועי וזהה רק ל Crimson. 
  מגבר אוזניות
  חשוב לציין גם את מגבר האוזניות העוצמתי בצורה בלתי רגילה בעל אותם ממירי יציאה ומגבר בטכנולוגיה קנינית של SPL ( מבוסס Phonitor במתח עבודה פנימי של 37V) המסוגל לעבוד מול כל אוזניה, מהתנגדות של 12 Ohm עד ל 600Ohm.
  תקשורת USB2.0
  ה Creon בעל שבב תקשורת USB2.0 עם MicroController הפועל ב 32bit. הקלטה והשמעה בהשהיה נמוכה מול כל מחשב אפשרית הודות לתקשורת יעילה וחכמה של בקר ה USB למחשבי Mac ו- Windows. מחשבים עדכניים וחזקים ייהנו מהשהיות סופר-נמוכות בתקשורת מהירה ורציפה, OS X – תמיכה ב 10.6 ומעלה ( כולל El Capitan ) ו- Windows XP/7/8.1/10 ב 32/64bit. 
   
  • בזכות איכות הממירים ושלט הווליום המובנה, ה Creon הוא גם DAC באיכות High-End ופריאמפ בעל שלושה מקורות סטריאופוניים לתחום הבייתי ( שתי כניסות אנלוגיות סטריאופניות והשמעה מה USB ) בנוסף משמש כמגבר אוזניות עם יציאת אוזניות חזקה ואיכותית למערכת אודיופילית למהדרין.

 

תמונות / וידאו

ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות
Inline HTML
המוצר נוסף לרשימת המוצרים, האם תרצה לעבור לעגלת הקניות?

שלחו פרטים ואנו נדאג ליצור עמכם קשר בהקדם

קראתי, ואני מקבל/ת ומאשר/ת את תנאי תקנון האתר