שירות לקוחות: 03-510-1128
0 תפריט
יוטיוב
פייסבוק
אינסטגרם
גוגל
נגישות
מגבר גיטרה אקוסטית GENZ BENZ Shen 150 TL
15% הנחהברכישה באתר
* התמונה להמחשה בלבד
* התמונה להמחשה בלבד
15% הנחהברכישה באתר

מגבר גיטרה אקוסטית GENZ BENZ Shen 150 TL

מגבר לגיטרה אקוסטית 150 וואט חדש!!!

מחיר מחירון: 4450 ₪
מחיר לרוכשים באתר: 3782 ₪
⛟ משלוח חינם ברכישה אונליין ב 300 ₪ ומעלה ⛟
מידע על המוצר

 

מגבר המתוכנן במיוחד עבור גיטרות אקוסטיות, אשר הספיק לזכות ב-Platinum Award מטעם המגזין Guitar World Acoustic. סקירת המוצר במגזין אומרת הכל, עם דגש בתיאור על איכות הצליל הגבוהה והצבע שהוא מפיק, כמו גם העובדה שבמחיר שלו הוא נחשב כמגבר שמצלצל הטוב ביותר לגיטרות אקוסטיות. 

Shen Pro הינו אח חדש בסדרת מגברי Shenandoah ומציב שפופרת 12AX7 בדרגת קדם-המגבר, מה שמעשיר את מירקם הצליל של האקוסטית עם אופי, חום ודחיסה של השפופרת, וזאת ללא העיוות גם בנגינה בעוצמה גבוהה. תכנון המעגל המוצלח משולב, בשילוב עם רמקול "12 ל-300 וואט (GNX 12300), עשוי ניאודימיום בעל נצילות מעולה ומשקל נמוך, מעניקים את הסאונד האופייני למגברי הסדרה של גנץ-בנץ. סליל הדרייבר עשוי אלומיניום עמיד בחום גבוה, ומבנה הרמקול מציג מכלול קירור רחב להתייעלות נוספת ושמירה על הרכיב לאורך זמן. 

יחידת המגבר מציבה 200 וואט RMS המעניקים מספיק תחום דינאמי עבור צליל מלא ונקי, ובסיס למוצא הגבוה של כלי אקוסטי מקצועי זה. הארגז עצמו חזק ביותר, אך עדיין קל ועשוי משכבות עץ לבנה. הוא בעל מוצא אחורי ומצויד בתחתית מעוצבת המאפשרת העמדת המגבר בהטיה מול המבצע. 
בנוסף לקדם המגבר השפופרתי, מציע ה-Shen Pro שני ערוצים זהים, כל אחד עם כניסות XLR ו-PL, איקיו 3 תחומים עם תחום אמצע מתכוונן, ומעבד אפקטים דיגיטלי נפרד (מחברת Alesis) בכל ערוץ, כאשר כל DSP מציע 15 תוכניות באיכות אולפנית לגמישות מרבית. 
תכונה חשובה היא היכולת למזג בין סאונד פרה-אמפ 'מנורות' לזה של FET , אתה בוחר את המתאים לך או כל מיזוג שלהם, עבור סאונד חם ומלא-גוף. מתגי היפוך המופע יוצרים תגובה עם תוצאת הצבע של כל קדם-מגבר, מה שמוסיף על אפשרויות הצליל, ולסאונד דחוס ניתן לדחוף את דרגת הכניסה השפופרתית במלוא העוצמה. 

בין התכונות הנוספות חשוב להזכיר כי ניתן למזג בין הכניסות, קיים מתג פאזה בכל ערוץ, חיבור לופ לאפקט חיצוני, שימוש בטוו'יטר מסוג Compression Bullet עם כיוון עוצמה, קירור פנימי עם מאוורר (קיים מתג למאוורר), קומפקטי ובעל משקל נמוך יחסית, יכולת לדחוף עוד 2 תיבות עם רמקולים 8 אוהם, כניסת קו נוספת בחזית ומאחור.

תמונות / וידאו

ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות
Inline HTML
המוצר נוסף לרשימת המוצרים, האם תרצה לעבור לעגלת הקניות?

שלחו פרטים ואנו נדאג ליצור עמכם קשר בהקדם

קראתי, ואני מקבל/ת ומאשר/ת את תנאי תקנון האתר