%>
0

מיקל בנסון להקת משינה

מייקל בנסון הינו נגן גיטרה חשמלית וגיטרה בס  וחבר בלהקת משינה.

מייקל היה חבר במספר להקות, וגם זכה בתחרות הריקודים של "עיר הנוער" ב שנת 1980. בנסון ניגן בלהקה צבאית, ולאחר שחרורו מהצבא ליווה זמרים  כמו:  אהוד בנאי,מאיר בנאי דני ליטני ,רמי קלינשטיין   ואחרים. כמו כן ניגן בתקליטם של ריטה  ודני בסן, וגם הלחין את השיר "השד יוצא מהבקבוק" למילים של יעקב רוטבליט .

ב-1983 הקים בנסון ביחד עם שלומי ברכה את להקת"משינה.. ב-1985 יצא אלבומם הראשון. בלהקה היה בנסון נגן הבס, והתפרסם גם כזמר בשיר "הכל עוד אפשרי" ששר בקולו הנאיבי. הלהקה התפרקה ב-1995, אך חזרה לפעילות ב-2003.

לאחר פירוק הלהקה במשך שש שנים ליווה בנסון יחד עם אבנר חודורוב   את יהודה פוליקר  בהופעותיו, שתועדו בסרט ואלבום מצוין שיצא ב-1997 מהופעה חיה בקיסריה . ב-1998. בנסון ניגן בס, שר קולות וייעץ אמנותית באלבום ובהופעות של שלומי ברכה  ורמי פורטיס רץ על הקצה.

בשנים הבאות ניגן  מייקל בנסון בתוכנית האירוח של יאיר לפיד. בטלוויזיה ובלהקת הבית של התוכניות "אברהם ויעקב" של אברי גלעד  וקובי מידן

בשנת 2009, , הקים בנסון ביחד עם אבנר חודורוב הקימו את להקת המוזיקה האלקטרונית "לימוזינה", ובלהקה זו משמש בנסון כסולן. באותה שנה הם הוציאו אלבום בכורה בשם "לימוזינה",

ניגודיות גבוהה הגדלת טקסט הדגשת קישורים סגור תפריט נגישות
Inline HTML
המוצר נוסף לרשימת המוצרים, האם תרצה לעבור לעגלת הקניות?

שלחו פרטים ואנו נדאג ליצור עמכם קשר בהקדם

קראתי, ואני מקבל/ת ומאשר/ת את תנאי תקנון האתר